Kas ir totalizatoru bonusi un kā tos izmantot?

Kas ir totalizatoru bonusi un kā tos izmantot? janvāris 2, 2018

Ļoti daudzi uzņēmumi un pakalpojumu sniedzēji jaunu klientu piesaistīšanai nereti izmanto dažādu bonusu sistēmu, kas šķiet ļoti vilinoša. Agrāk tas bija ļoti izplatīts klientu piesaistīšanas veids ātro kredītu kompānijām, kas saviem klientiem pat maksāja par to, ka piesaista draugus, bet pēc izmaiņām likumos, tas tika aizliegts.

Arī totalizatoru rīkotāji jaunajiem klientiem nereti piedāvā dažādus bonusus, lai derības būtu aizraujošākas un klients pie viņiem atgrieztos. Jaunie klienti šādu sagaidīšanu novērtē. Nereti šis bonuss izpaužas kā papildus līdzekļi derību slēgšanai, kas nerada robu pašu finansēs un ir vairāk iespēju totalizatoru lietošanai.

Vai tiešām bezmaksas nauda?

Diemžēl vai par laimi – nē! Katra bonusu sistēma paredz vismaz kādas noteiktas summas apgrozīšanu totalizatoru sistēmā, lai bonuss stātos spēkā un būtu izmantojams. Nevajag uzķerties uz kārdinošiem piedāvājumiem spēlēt uz totalizatora rīkotāju rēķina, jo šāda informācija nereti ir maldīga. Tāpat nav iespējams vairāku kontu izveidošana vienam cilvēkam, kas novestu pie krāpšanas un nebeidzamas virtuālas naudas plūsmas spēlētāja izveidotajos kontos. Totalizatoru bonusi ir veids kā izrādīt lojalitāti saviem klientiem un sniegt iespēju izbaudīt azartiskas izjūtas skatoties sportu. Arī veselīga konkurence uzņēmumu starpā kalpo par dažādu bonusu izstrādāšanas sistēmu klientu piesaistei un tā tiešām strādā, jo uzņēmumi, kuri piekopj šādu mārketinga stratēģiju, par klientu plūsmu savā virzienā sūdzēties nevar.

Kā šo bonusu izmantot?

Bonusā izsniegtā summa nav pieejama izmaksai uzreiz, bet tā ir jāapgroza, lai kļūtu par īstu, ne virtuālu valūtu. To vislabāk ir darīt liekot likmes uz sporta notikumiem totalizatorā. Citi totalizatoru rīkotāji paredz, ka jāapgroza noteikta iemaksātā naudas summa, lai bonuss būtu pieejams lietošanai. Nevajag aizmirst, ka totalizatori nav naudas pelnīšanas veids, bet azartiska izklaide, tādēļ šos bonusus nevajag uztvert kā papildus ienākumu. Nav ieteicams visu savā virtuālajā kontā esošo naudu likt uz vienu sporta notikumu. Ja esat jauns spēlētājs, tad izvēlaties vairākus sporta notikumus, uz kuriem likt likmes, uz vienu neliekot vairāk par vienu piekto daļu no kontā esošās summas, pat tad, ja piesaistīšanas bonuss ir bijis gana iespaidīgs. Ja uzliksiet visu summu uz vienu notikumu, tad tā ir spēlēšana uz laimi, kas var radīt lielus laimestus vai lielus zaudējumus.

Spēlē atbildīgi, lai derības ir izklaidējošas un nerada liekus zaudējumus!