Kā likt sporta likmes online?

Kā likt sporta likmes online? janvāris 27, 2018

Visam pienāk pirmā reizi un saprotams, ka pirms ķeršanās vērsim pie ragiem, gribas izpētīt visu kas un kā, lai zinātu kā labāk darboties. Šoreiz runa par totalizatoriem internetā. Daudziem iesācējiem, kuri pirmo reizi atver totalizatoru interneta vietni un ir vēlme saprast kā tas funkcionē, sākotnēji var būt grūti saprast spēles būtību, jo rodas jautājumi par dažādajiem jēdzieniem un likmju veidiem.

Arī tas, kā likmes tiek liktas – paļaujoties uz intuīciju vai izpētot komandas vai spēlētāju stratēģiju un statistiku. Vislabāk sākt ar mazu summu, lai iepazītu totalizatoru pamatprincipus. Kas zina, varbūt šis izklaides veids nemaz nav priekš jums! Ja svara kausi ir krituši par labu totalizatoru un sporta likmju izprašanai, tālāk sekos daži ieteikumi un skaidrojumi veiksmīgākam rezultātam.

Kur likt likmes?

Vislabāk izmantot pašmāju totalizatoru rīkotāju piedāvājumu vai arī kādu starptautisku Eiropas, kuram ir dota atļauja darboties arī Latvijā. Šādās vietnēs likmju likšana ir pilnīgi droša, nav jāuztraucas par to, ka dati tiks nodoti trešajām personām, vai nauda spēles kontā pēkšņi pazustu. Pirms likmes izdarīšanas, iesakām izpētīt totalizatoru vietni un pārliecināties, ka tai ir derīga atļauja Latvijā nodarboties ar azartspēlēm. Ja ar to viss ir kārtībā, tad droši varat darboties tālāk. Latvijā populāras ir apmēram piecas interneta totalizatoru vietnes, kas saviem klientiem piedāvā plašu sporta notikumu klāstu derībām. Reģistrēšanās ir ātra un vienkārša, tāpat kā sava virtuālā konta papildināšana. Totalizatoru mājaslapās parasti ir atrodama arī sadaļa ar lietoto terminu skaidrojumu, lai derību laikā nerastos lieki pārpratumi.

Statistika un stratēģijas.

Ir daļa totalizatoru dalībnieki, kuri izvēlas likmes likt pēc rūpīgas statistikas izpētes un iepriekš iestrādātām stratēģijām, lai gūtu maksimālu labumu no derībām. Totalizatoru vietnes piedāvā visu informāciju un statistiku par notikušajām spēlēm iegūt vienuviet, tādēļ nebūs stundas jāpavada internetā meklējot informāciju un cenšoties izburties cauri komandas vai sportistu lietderībai dinamikā.

Ja runājam par stratēģijām, tad ir pat sarakstītas grāmatas par to, kā veiksmīgāk izvēlēties pareizo stratēģiju un kā piedalīties derībās nepaļaujoties tikai uz laimi, bet arī zināšanām. Derot šādi, ar laiku ir iespējams ar totalizatoru palīdzību iegūt liekus naudas līdzekļus ikdienas tēriņiem, taču nereti veiksmi nosaka intuīcija nevis stratēģija.

Atgādināsim, ka totalizators tiek pieskaitīts pie azartspēlēm un nav paredzēts patstāvīgu ienākumu gūšanai.