Totalizators – knifi un noslēpumi!

Totalizators – knifi un noslēpumi! februāris 22, 2019

Derību slēgšana uz dažādu sporta notikumu iznākumiem ir populāra ne tikai lielu sporta notikumu norises laikā, bet arī ikdienā. Būsim reāli, ik viens kurš kaut reizi ir piedalījies derībās, dara to tādēļ, lai pārliecinātos par to, vai gadījumā Fortūna nestāv blakus ar lielo naudas maisu. Iesācēju veiksme ir reāla lieta, bet tas nenozīmē, ka tas notiks katru reizi, kad ķersieties klāt kaut kam jaunam interneta kazino. Tātad, kas jāņem vērā, lai gūtu panākumus un veiksmi totalizatoros?

 

  1. Zini uz ko liec likmi! Jā, derības ir jāslēdz tikai uz tiem sporta notikumiem, ar kuriem esi pazīstams un redzējis vairāk par vienu reizi. Sporta derības un totalizatori ir vērtīgs naudas ieguldīšanas veids tikai tajos gadījumos, kad zini, ka vari sagaidīt no tā atdevi. Ja fano par futbolu un zini visu no A-Z par to, tad neslēdz likmes uz golfu. No tā nav jēgas un tas arī itin nemaz nav jautri.
  2. Jebkuras derības ir risks. Bez riska derības neeksistē.
  3. Slēdzot derības totalizatorā par tiem notikumiem, par kuru norisi esi pārliecināts, nebūt nenorāda uz pirmajām atkarības pazīmēm. Būsim reāli, azartspēļu atkarība ir viens varen populārs temats sabiedrībā par ko runāt un izteikties ir gatavi daudzi, visbiežāk tie, kuriem par to zināšanu ir visai maz. Pasaulē ir cilvēki, kuri ar derību slēgšanu sev pelna iztiku un rīkojas visai stratēģiski un pieiet tam nopietni un atbildīgi.
  4. Pirms derību slēgšanas izpēti to, vai bukmeikera piedāvātie koeficienti ir adekvāti. Ja domā, ka uzvarēs komanda B, bet bukmeikers uzskata, ka uzvarēs komanda A, tad tas ne vienmēr nozīmē, ka A komandai ir arī labākas izredzes uzvarai. Nevajag aizmirst, ka bukmeikers arī tikai min un nevar paredzēt spēles rezultātu.
  5. Nekad neslēdz derības alkohola reibumā. Kad pavairāk uzņemts uz krūts, tad drosme liek par sevi manīt un arī kontrole par savām darbībām iespaidīgi samazinās. Nevajag atstāt visu algu uz kerlinga maču, par kuru nav ne mazāko zināšanu. Tas nav nedz smieklīgi, kur nu vēl produktīvi. Derību pamatā ir stratēģiska lēmuma pieņemšana, nevis pieci alus kausi sporta bārā.

Cerams šie ieteikumi kādam noderēs un palīdzēs mazliet vairāk izprast derību pasauli un arī sagaidīt savu lielo laimestu!