Sporta karalis futbols ir atgriezies – sākas Pasaules čempionāts futbolā!

Sporta karalis futbols ir atgriezies – sākas Pasaules čempionāts futbolā! jūnijs 11, 2018

Klāt viens no spilgtākajiem notikumiem sporta pasaulē – Pasaules čempionāts futbolā 2018. Šogad tas notiks Krievijā un tajā par čempiona titulu cīnīsies 32 komandas. Tās sadalītas 8 apakšgrupās.

Kvalifikācijas turnīri notika no 2015. gada 12. marta līdz 2017. gada 15. novembrim. Jāpiebilst, ka Krievijas valstsvienība finālturnīram kvalificējās automātiski – kā rīkotājvalsts.

Pasaules čempionāts futbolā ar Krievijas spēli arī iesāksies –  komandas pretinieki būs Saūda Arābija.  Futbola speles notiks 11 pilsētās un 12 stadionos – lielākais no tiem ir Lužņiku stadions Maskavā, kur notiks arī fināla spēle. Tie futbola fani, kuri nedodas uz spēlēm klātienē, tās noteikti vēros gan TV ekrānos, gan internetā – tur būs pieejams futbols online. Šajā laikā pārpildīti noteikti būs arī sporta bāri – tajos valdošā atmosfēra spilgtās emocijas  tikai paspilgtinās.

Čempionāta favorīti

Neviens sporta notikums nevar iztikt bez rezultātu prognozēšanas – Pasaules kauss futbolā nav izņēmums. Kaut arī futbols 2018 vēl tikai iesācies, azartiskākie līdzjutēji jau liek likmes uz futbolu un mēģina paredzēt, kādi būs futbola rezultāti. Tas patiesībā nemaz nav tik vienkāršs uzdevums, jo čempionātā piedalās vairākas spēcīgas futbola komandas, kas varētu pretendēt uz uzvaru. Tāpēc ir pavisam droši, ka pārsteigumi neizpaliks.  Spilgtākās valstsvienības, kas bieži izskan lietpratēju prognozēs, ir Argentīna, Brazīlija, Spānija. Nopietns pretendents uz uzvaru ir arī Vācijas izlase, kas noteikti darīs visu, lai nosargātu savu iepriekšējā čempionātā iegūto titulu. Vēl viens vērā ņemams fakts – kvalifikācijas spēlēs Vācija ieguva 10 uzvaras no 10, kas to padara par daudzu līdzjutēju favorīti.  Noteikti vērts pieminēt arī Euro 2016 pirmās vietas ieguvējus – Portugāli un tās fināla pretiniekus – Franciju.