Ruletes sistēmas.

Ruletes sistēmas. maijs 11, 2018

Azartspēles vienmēr ap sevi ir pulcējušas daudz interesentu un pastāv uzskats, ka ik katrai no spēlēm ir iespējams atrast veidu, kā uzvarēt un kļūt stāvus bagātam mērķtiecīgi paļaujoties uz sistēmas un stratēģijas principiem. Tas ir interesanti, jo tajā pat laikā, populārs ir uzskats, ka tieši azartspēles ir tās, kurās visbiežāk var paļauties tikai uz laimi un likteni, nevis stratēģijām un spēlēšanas sistēmām.

Lai vai kā, zemāk piedāvāju iepazīties ar dažām spēlēšanas stratēģijām, lai noskaidrotu, kura no tam strādā un kura nē.

 

Ruletes spēlēšanas stratēģijas pat ir iedalītas dažādās kategorijās. Vienas ir īpaši domātas visiem, kuri ir karstasinīgi spēlētāji un mēdz likt uz spēles visu banku, un ir tādas stratēģijas, kuras mīl mierīgāki cilvēki, kuriem patīk spēles garšu izbaudīt lēnām, bet ar panākumiem.

 

Stratēģija, no karaļu laikiem.

Šī tiek saukta par karalisko stratēģiju. Princips ir vienkāršs – iesākumā pavērojiet dažus griezienus un likmi vēl neizdariet. Ņemot vērā to, ka spēles ratā skaitļi ir sadalīti trīs dučos, tad likmi jāliek uz to duci, kas ir pirms un arī pēc tā duča, kura skaitlis tikko ir izkritis. Ja likme laimē, tad turpiniet spēlēt, bet ja zaudē, tad likmi palieliniet par skaitli, kurš dalās bez atlikuma.

 

Progresīvās likmes.

Interesants fakts – pie ruletes galda varat brīvi izmantot papīru un zīmuli, bet viedtelefonu gan var palūgt nolikt malā. Ir dažādas spēlēšanas stratēģijas, kas prasa nedaudz lielāku iedziļināšanos un arī pierakstu veikšanu. Sistēma ir elementāra, taču tā ir ļoti drastiska, jo paļaujas uz laimi. Tātad, liekot pirmo likmi, jāliek tā uz principu, kur uzvaras princips ir 1:1, piemēram, melns/sarkans. Ja tiek laimēts, nākošajā gājienā likmi dubultojiet. Stratēģijas izgudrotāji apgalvo, ka pēc četrām secīgi laimētām reizēm, ir jāpārtrauc spēlēt, jo garantija, ka laimests izkritīs piektajā reizē ir stipri zema. Zaudējuma rezultātā sistēma jāatsāk ar sākotnējo likmi.

 

Martingeila stratēģija.

Šī stratēģija piemērota jaunajiem ruletes spēlētājiem. Tiek uzskatīta par vienu no populārākajām un spēlētāju iecienītākajām ruletes spēlēšanas sistēmām visā pasaulē jau no tās rašanās brīža. Princips ir pavisam vienkāršs: nosakiet likmi un vienu krāsu. Laimesta gadījumā nākošās likmes nosakāt pēc vēlēšanās, bet, ja zaudējat, tad likme jānosaka divkāršā apmērā. Spēle tiek turpināta ar likmju dubultošanu līdz brīdim, kad ir gūts laimests.

https://www.optibet.lv/lv/piedavajumi/kazino/?p=738