Ieteikumi totalizatoram.

Ieteikumi totalizatoram. maijs 24, 2018

Kurš gan nav sapņojis par to, ka vienā jaukā dienā kļūst par miljonāru un visas problēmas tiek atrisinātas ar vienu elpas vilcienu? Protams, nevajag  liegties, jo to ir darījis katrs no mums. Vēlamies gan nedaudz sarūgtināt – iespēja, ka tas notiks ir visai minimāla, un to apzinās daudzi, tādēļ meklē iespējas, kā šo patiesību apgāzt.

Liela daļa izvēlas spēlēt azartspēles tieši šī iemesla dēļ, un totalizatori ir daļa no azartspēļu grupas. Ideja liekas fantastiska – ja patīk sports, tad kādēļ no tā nemēģināt gūt kādu finansiālu labumu. Lai veiksmīgāk piedalītos dažādos totalizatoros un likmju likšanās, ir nepieciešams ievērot dažus nerakstītus un arī rakstītus noteikumus, lai nebūtu sajūta, ka nauda tiek lieki izmesta vējā.

 

  1. Budžets – šis punkts attiecas ne tikai uz totalizatoriem, bet uz azartspēlēm kā tādām. Noteikts budžets, ko esat gatavs atvēlēt šai izklaidei noteikti palīdzēs plānot izmaksas un rēķināties ar izdevumiem. Nekad nevajag tērēt vairāk, jo svarīgi ir tas, ka budžets tiek noteikts, lai neciestu parējās finanses.
  2. Meklējot sev piemērotu bukmeikeru un totalizatoru rīkotāju, nekad nenāks par ļaunu reģistrēties vairākās vietnēs un likt vairākas likmes. Šādā veidā ir iespējams pārliecināties par dažādu tirgus spēlētāju piedāvājumu un saprast, kurš no bukmeikeriem patīk vislabāk;
  3. Lai arī sākotnēji liekas, ka nav nekas vieglāks par likmes uzlikšanu un spēles skatīšanos, iesākumā iesakām iepazīties ar totalizatora noteikumiem un visu citu, kas ir neskaidrs. Tas pasargās no negaidītiem pārsteigumiem un neļaus zaudēt naudu.
  4. Azartspēļu pasaulē ir atrodamas dažādas stratēģijas, kurās ir ieteikumi likt likmes dubultojot zaudēto. Ir spēles, uz kurām šis ieteikums darbosies, bet der ielāgot, ka totalizators nav viens no tiem. Ja iepriekšējā spēlē esat zaudējis piecus eiro, nav vajadzības likt nākoši likmi 10 eiro apmērā, lai atgūtu zaudēto. Tā visdrīzāk ir lieka naudas izsviešana.
  5. Ļoti daudzi totalizatoru rīkotāji, saviem jaunajiem klientiem piedāvā reģistrēšanās bonusus, nevajag kautrēties tos izmantot, jo šādā veidā ir iespējams būtiski palielināt savus ieņēmumus no totalizatora.
  6. Savā totalizatoru spēlētāja profilā nevajag turēt visus laimestus. Lai gan tā ir droša vieta, naudai ir vērtība tikai tad, ja to apgroza!
  7. Viens no nopietnākajiem ieteikumiem – ja lieto alkoholu, neliec likmi! Svarīgi ir likmes izprast un likt skaidrā prātā, lai no tām būtu jēga.